Bądź bliżej Nas

Terminarz Spinning i Aerobic TBC

Sprawozdanie CrossFit 25.06.2016

 W sobotę 25 VI plac przy scenie głównej podczas trwających Bogatyńskich Dni Węgla i Energii Karbonalia 2016 stał się miejscem rywalizacji zawodników startujących w zawodach CrossFit. Ponad 50 osób głosiło się aby sprawdzić swoją wytrzymałość, kondycję i siłę. Rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach: Open Kobiet i Open Mężczyzn. 16 stacji sprawnościowych, nieprzewidywalna pogoda, a ponadto wspaniała rywalizacja od początku do końca. Organizatorem zmagań był: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni, Fitness Studio Fit&Gym II oraz Stowarzyszenie Sportowe Gladiator.

Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń niezbędne były eliminacje, które wyłoniły czołowych sportowców rywalizujących z sobą w wielkim finale. Cała publiczności entuzjastycznie reagowała na poszczególne starty zawodników, których w profesjonalny sposób motywował do walki Irek Bieleninik - komentator zawodów sportowych znany w całej Polsce z niesamowitych relacji zmagań min. strong-manów i nie tylko. CrossFit 2016 zakończył się dużym sukcesem zawodników na co dzień trenujących w Tamie Cross Fitness Studio Fit&Gym II. Pierwsze miejsce z najlepszym wynikiem w kategorii MĘŻCZYZN zdobył Kamil Kozłowski, a w kategorii KOBIET miejsce II i III przypadło kolejno Marcie Pyc i Natalii Grzyb. Zawody rozegrane zostały w sportowej atmosferze z zachowaniem zasad fai plai. Miejsca na podium po zakończeniu wszystkich konkurencji zostały podzielone pomiędzy zawodników trenujących na co dzień w FG II oraz Cross Team Zgorzelec i przedstawiały się następująco:

Kategoria MĘŻCZYŹNI

MIEJSZE I – KAMIL KOZŁOWSKI

MIEJSCE II – ŁUKASZ RADAWIEC

MIEJSCE III – DAMIAN MANDLAK

MIEJSCE IV – SŁAWOMIR WĘSŁAWOWICZ

MIEJSCE V – GRZEGORZ ŁAPTUCH

MIEJSCE VI – GRZEGORZ PEŁECH

Kategoria KOBIETY

MIEJSCE I – BARBARA ŁACHACZ

MIEJSCE II- MARTA PYC

MIEJSCE III – NATALIA GRZYB

MIEJSCE IV - GABRIELA BREGIN

MIEJSCE V – MAGDALENA ZALEWSKA

MIEJSCE VI – EWELINA KOTKIEWICZ

Więcej zdjęć w GALERII

Kto odwiedza?

Odwiedza nas 324 gości oraz 0 użytkowników.

Stowarzyszenie Sportowe GLADIATOR

Opiekun strony

Kontakt

Fit & Gym II Fitness Studio w Bogatyni

  • ul. Sportowa 8
  • 59-920 Bogatynia
  • Tel. 512 295 515
  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opiekun strony Jasiński Piotr

  • www.serwis-24h.pl
  • Tel. 509 341 648
  • E-maiil: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Intro...

Witaj
na stronie Fitness STUDIO Fit & Gym II w Bogatyni. Fit & Gym II jest prestiżowym Fitness Clubem, który powstał w 2003 roku. Założyciele stworzyli ten Club kierując się pasją a nie biznesem. Od ponad 20 lat związani są z działalnością ukierunkowaną na zdrowy i sportowy tryb życia. Posiadają niezbędne uprawnienia i doświadczeni instruktorskie i trenerskie, abyś mógł zdrowo i bezpiecznie osiągać założone cele.